Türkiye’nin ilk ve tek Güvenli KKD Platformu

İş Hayatını verimliliğe çevirecek uygulamalar

Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır.

Güvenli KKD'de Neden Satıcı Olmalısınız?

Güvenli KKD platformu Türkiye’nin ilk ve tek yüksek standartlı, düşük komisyonlu B2B, B2C özelliklerinde Kişisel Koruyucu Donanım pazaryeri platformudur.

Satıcı Başvuru Formu

Güvenli KKD'de Neden İşveren Olmalısınız?

Güvenli KKD, oluşturduğu Kişisel Koruyucu Donanım platformu ile aradığınız standartlardaki KKD’ye ulaşmanız için tüm şartları kullanır.

İşveren Başvuru Formu

Hakkımızda
KKD GÜVENLİK ÇEMBERİ ÇALIŞANI HAYATA BAĞLAR

GÜVENLİ KKD KİMDİR?

Güvenli KKD Platformu uygulaması ile Kişisel Koruyucu Donanım firmaları ve işverenleri buluşturmayı amaç edinen Nig Akademi, iş hayatını verimliliğe çevirmek için çalışmalarına devam ediyor.

NİG Akademi olarak iş hayatını verimliliğine çevirecek anlayışı hayata geçirmek için Güvenli KKD Platformu uygulaması ile KKD firmaları ve işverenleri buluşturmayı amaç edindik. 

Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır. Bu bütünün devamlılığının olmasının arkasında ise, insan ve insan sağlığına verilen öneme dikkat çekmektedir. Nig Akademi, kazaların önlenmesi çalışmalarında “Tehlikeli Hareket ve Tehlikeli Durumu” asli faaliyet alanı olarak benimser.

Detaylar

Güvenli KKD Tanıtımı

İnsan emeğinin tüm değerlerden üstün olduğuna inanan NİG AKADEMİ; çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığına önem vermek için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

Önce İş Sağlığı ve Güvenliği

Yaşamımız içinde her geçen gün daha fazla yer almaya başlayan standartlar, tüm dünya ülkelerinin üzerinde büyük bir titizlikle durduğu vazgeçilmez bir konuma getirilmiştir.