Satın Alma Listeleri Oluşturma

Satın alma listeleri, şirketlerin/müşterilerin belirli ürünleri ya da ürün gruplarını daha kolay ve hızlı sipariş vermelerine ya da yeniden sipariş oluşturmaları için kolay ve hızlı bir yoldur

Birçok işletmenin periyodik olarak yenilenmesi gereken tedarik ve stokları olduğundan, bu önemli bir uygulamadır.

Yetkiİşverenler
KategoriÜrün Yönetimi
Grubuİşverenler
LinkSatın Alma Linki

Satın alma listeleri nasıl oluşturulur?

Her kullanıcının HESABIM alanında SATIN ALMA LİSTELERİ alanı mevcuttur. Bu alanda daha önce oluşturulan satın alma listelerine (sipariş uygulamaları) ulaşılabilir.

Satınalma listelerini oluşturmak için öncekle ürünleri siparişe hazır hale getirmelisiniz. Alışveriş sepetinizde bulunan ürünleri LİSTEYE KAYDET butonuna basarak, kaydedeceği satınalma listesine bir isim verin. Bu ürünleri daha sonra SATIN ALMA listesinde her zaman görebilir ve güncelleyebilirsiniz

Satın alma listeleri ve alt hesap yönetimi

Satın alma listeleri, Güvenli KKD'de diğer özellikler gibi, alt hesaplar özelliği ile entegre edilmiştir. Bu, belirli bir hesapta alt hesapların da listeleri görüntüleme iznine sahip olabileceği anlamına gelir. İşveren/şirket bu ve diğer izinleri, her alt hesap için ayarlayabilir ve yönetebilir.

lazy

Satın alma listesi işlevleri

Satın alma listeleri sepete eklenebilir, düzenlenebilir ya da silinebilir. Satın alma listeleri ayrıca anında yeni ürünlerin eklenmesine olanak tanıyan AJAX tabanlı bir uygulama kullanır.

Satın alma listeleri ile yapılabilecekler;

  • Ürün güncelleme
  • Ürün silme
  • Ürün ekleme
  • Satın alma listesini silme
  • Ürün fiyatları bulunduğunuz işveren kaydınıza göre belirlenir.
  • Mağazaya gitmeden hızlı ürün ararsınız.

lazy