Sohbetler & Görüşmeler Uygulaması

Konuşmalar/Görüşmeler, yerleşik bir mesajlaşma sistemi sağlayan Güvenli KKD tarafından müşteri, işverenler ile KKD Satıcılarına sunulan profesyonel bir özelliktir.

Güvenli KKD B2B/B2C e-ticaretin kendine özgü zorlukları vardır. Müşteri/işveren her zaman satın alacağı ürünle ilgili anlık bilgilendirmelere erişmek ister

YetkiSatıcılar & İşverenler
KategoriTüm Uygulamalar
GrubuTüm Gruplar
LinkHesabım Linki

Sohbetler Neden Önemli?

Güvenli KKD B2B/B2C e-ticaretin kendine özgü zorlukları vardır. Müşteri/işveren her zaman satın alacağı ürünle ilgili anlık bilgilendirmelere erişmek ister. KKD Satıcısı ise, ürünlerini daha iyi tanıtmak ve pazarlamak için bilgilendirmeler yapmak isteyebilir. Bu nedenle kolay ve sürekli iletişim çok önemlidir. B2B Güvenli KKD'de, her benzersiz, bireysel durumu müzakere etmek ve tartışmak da önemlidir.

Güvenli KKD Sohbetler & Konuşmalar

Güvenli KKD'de her müşteri HESABIM panelinde MESAJLAR ya da GÖRÜŞMELER alanında sohbetlere/konuşmalara ulaşabilir.

Konuşmalar ve sohbetler bir "teklif talebi", bir "mesaj" veya bir "soruşturma" olabilir. Bu, yeni mesajlar gönderildiğinde e-posta bildirimleriyle tamamlanır.

Sohbetler & Görüşmeler

Her müşteri/işveren mesaj içeriğine uygun olarak Güvenli KKD yönetimine, KKD Satıcılarına bu alanları kullanarak mesaj gönderebilir, gelen mesajlara cevap verebilir. KKD Satıcılarından gelen TEKLİF mesajlarını siparişe dönüştürebilir, yeni teklif talebinde bulunabilir. Ayrıca şikayet talebi oluşturarak, Güvenli KKD yönetimine KÖTÜYE BİLDİRİM RAPORU oluşturabilirler.

KKD Satıcıları Sohbetler & Konuşmalar

KKD satıcıları kendi yönetim panellerinden yönetimden ya da işveren/müşteriden gelen mesajları inceleyebilir, cevap verebilir, müşteri mesajını teklife dönüştürebilir, yeni teklif oluşturabilir, teklifi düzenleyebilir.

lazy

E-posta Bildirimleri

Bir görüşme başlatıldığında veya yeni bir mesaj gönderildiğinde,Güvenli KKD, yöneticiye (örneğin bir fiyat teklifi talebi için) veya kullanıcıya/müşteriye/işverene bir e-posta bildirimi gönderebilir. Yapılan tüm görüşmeler sistemde saklanır.