Teklif İste Uygulaması

Güvenli KKD'de işverenler ve müşteriler için teklif iste uygulaması da mevcuttur. Bu uygulama hem işveren hem de satıcı panellerinden takip edilebilir.

Öncelikle kullanıcı satın alacağı ürünleri Mağaza'dan sepetine ekler. Sepetinde ödeme sayfasına gitmeden TEKLİF TALEBİ butonuna basarak, satın alacağı ürün için KKD satıcısından teklif talebinde bulunabilir

YetkiTüm Satıcılar
KategoriTeklif Uygulamaları
Grubuİşverenler
Linkİşveren Teklif Yönetimi

Teklif İste Uygulaması

İşveren, satın alacağı ürünleri Mağaza'dan sepetine ekler. Sepetinde ödeme sayfasına gitmeden TEKLİF TALEBİ butonuna basarak, satın alacağı ürün için yetkili KKD satıcısından teklif talebinde bulunabilir. 

İşveren teklif talebinde bulunduktan sonra gelen mesajları HESABIM panelindeki GÖRÜŞMELER alanından takip edebilir.

KKD Satıcısı teklif mesajlarını nereden görür?

Teklif gönderilen KKD satıcısı teklif mesajlarını yönetim panelinden B2B Mesajlarından takip edebilir

lazy

Bu alanda KKD Satıcısı için 2 farklı alan vardır; Birincisi teklif talebinde bulunan kullanıcıya ürünle ilgili mesaj gönderebilirler.

lazy

Teklif Yönetim Sistemi ile Müşteriye Teklif Oluşturma

İkinci yöntem ise TEKLİF YÖNETİM SİSTEMİ ile entegreli olan modülümüzde o kullanıcıya satın almayı düşündüğü ürün için özel teklif yapılabilir. Yapılacak teklif fiyatı sadece o kullanıcıya özel olup, diğer müşteriler için fiyatlarda değişiklik olmayacaktır.

lazy

İşveren Teklif Mesajları

İşveren gelen tekliflerine ya da mesajlarına Hesabım görüşme sayfasından ulaşabilir.

lazy

İşveren KKD Satıcısının oluşturduğu teklife mesajların içerisinden ulaşabileceği gibi, TEKLİFLER alanından da ulaşabilir.

 

Açıklama: Yapılan her mesaj ya da teklif uygulamaları e-posta ile bilgilendirilir.

lazy