Güvenli KKD, işverenler için açık ihale modülünü devreye aldı. İşverenler talep ederlerse, risk analizi yaptırdıkları KKd ürünleri için Güvenli KKD satıcılarının katıldığı ihale uygulaması yapabilirler.

İşveren İhale Modülü

Güvenli KKD, işverenler için açık ihale modülünü devreye aldı

İşverenler, risk analizi yaptırdıkları KKD ürünleri için Güvenli KKD satıcılarının katıldığı ihale uygulaması yapabilirler

Yetki İşverenler
Kategori Ürün Yönetimi
Grubu Satıcı Grupları
Link Müzayedeler

Açık Artırma & Müzayede Modülü Özellikleri

Açık/Kapalı ihale uygulaması işverenler ve Güvenli KKD uzmanlarının birlikte düzenlediği ihale yöntemidir. İşverenler Güvenli KKD uzmanlarından çalışma ortamı ve çalışma koşullarına uygun RİSK ANALİZ talebinde bulunurlar. Çıkan risk değerlendirme sonucuna göre KKD satıcılarından AÇIK ya da KAPALI yöntemde İHALE talep edebilirler. Talep ettikleri ihaleleri MÜZAYEDE UYGULAMALARIM içerisinden takip edebilir, en uygun ya da standartlarını karşılayan KKD satıcılarından oluşan teklif üzerinden sipariş verebilirler. 

İşverenler için geliştirilen açık eksiltme yöntemiyle yapılan ihale modülüne dair özelliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz;

  1. KKD Satıcı teklif detayları havuzu
  2. Açık eksiltme bitimine 30 saniye kala teklif gelmesi halinde bitiş süresini otomatik olarak uzatma uygulaması
  3. Açık eksiltmeyi kazananların listesi
  4. Açık eksiltme için başlangıç ​​ve bitiş zamanını ayarlama
  5. Müzayede kazanıldı, ödeme hatırlatıcısı, müzayede başarısız, rezerv başarısız, müzayede şimdi satın al, müzayede bitişi, satıcı teklif bildirimi, müşteri teklif bildirimi, müzayede yeniden listesi yönetici bildirimi, müzayede yeniden listesi için e-posta bildirimleri , açık artırma yakında sona eriyor bildirimlerii.
  6. Ürün sayfasında “Müzayede Geçmişi” sekmesi
  7. Satıcılar için teklif verdiği açık eksiltmelerin listelendiği "Açık Artırmalarım" sayfası (hem etkin hem de kazanılan açık artırmalar için)
  8. Teklif yoksa veya zamanında kabul edilmezse manuel veya otomatik olarak yeniden listeleme

İhale uygulaması, işverenlerin talebi üzerine Güvenli KKD ekibi tarafından herkese açık ya da kapalı olarak hazırlanır ve açılır. Onay ve kabul mekanizması talep eden İŞVEREN tarafından yapılır. İhaleyi kazanan KKD satıcıları için Güvenli KKD ekibi teklif formu hazırlar ve işverenin onayına sunar.  İşveren uygun bulması halinde ilgili ürüne ait teklifin satış işlemini onaylar.