Gruplandırılmış ürün satışı

Gruplandırılmış ürün mantığı müşteriye aynı anda birden fazla bağlantılı ürün almaya teşvik eden bir uygulama satışıdır.

Bir ürün yayınlanmaya hazır olduğunda KKD yöneticisinin onayı için incelemeye hazır (Ready for Review) olarak kaydedin. Hala ürün üzerinde çalışma yapıyorsanız TASLAK olarak kaydedin

Yetkiler

Tüm Satıcılar

Kategori

Grubu

Güvenli KKD

Şartlar

Belirtildi

Gruplandırılmış ürün satışı özellikleri

Gruplandırılmış ürün satışını mevcut ürünler üzerinden yapabileceğiniz gibi, yeni oluşturduğunuz ürüne farklı ürünleri ilave ederek de toplu satış imkanı sağlayabilirsiniz.

Açıklama: Varyasyonlu ürünlerde gruplandırılmış satış yapılamaz. Bu nedenle gruplandırılmış ürünlerinizi tanımlarken varyasyonsuz tanımlama yapmalısınız.

lazy
lazy

Ürün Girişi Zorunlu Alanlar

  • Ürün Başlığı & Açıklama alanları (Ürün açıklamasında ürünün CE Belgesi ve ürünün uygunluk bildirimi (KKD'nin standartlarını belirten belge) linkini girin ya da belgesini yükleyin. Ürün detayları farklı bir dış bağlantıdaysa belirtiniz
  • Ürün Stok & Barkod Numarası
  • Ürün Görseli (Görselleri)
  • Ürün Kategorileri
  • Ürün Nitelikleri alanında varsa numara, beden, ölçü gibi varyasyon gerektiren alanları giriniz.  Diğer tüm nitelik bilgileri KKD uzmanlarımız tarafından girilecektir.