Kademeli Fiyat Modülü

Kademeli fiyatlandırma Güvenli KKD'nin en önemli özelliklerinden birisidir.

Bu modülümüzde KKD satıcıları standart fiyatlardan ayrı olarak, adet ve müşteri grubu bazında özel fiyat tablosu oluşturabilir.

Yetkiler

Tüm Gruplar

Kategori

Grubu

İşveren Grupları

Kademeli Fiyatlandırma Modülü

Kademeli fiyatlandırma ile her ürünün fiyatlandırma bölümünde ve her varyasyonun fiyatlandırma alanında, hem normal fiyatlandırma hem de her işveren grubunun fiyatlandırması altında fiyat katmanları oluşturabilirsiniz.

Bunun çalışma şekli, tüm kullanıcılar için geçerli olan (tıpkı normal fiyatlandırmada olduğu gibi) normal fiyat katmanları ayarlayabilmeniz ve ardından isteğe bağlı olarak her grup için normal katman kurulumunun üzerine yazan farklı katmanlar ayarlayabilmenizdir.

Ürün yönetimi panelinden yapmanız gereken minimum miktarı ve bu miktarın üzerindeki satın almalar için birim başına nihai fiyatı girmektir. Öğenin fiyatı, kullanıcının sahip olduğu sepetteki ürün sayısına göre ön uçta otomatik olarak ayarlanır

Katmanlı Fiyat

Kademeli Fiyatlandırma Tablosu Gösterme

Kademeli fiyatlandırma tablosu varsayılan olarak etkindir, ancak isteğe bağlıdır. Ürün sayfasındaki B2B Güvenli KKD alanında özel onay kutusuyla kontrol edilebilir: "Katmanlı Fiyatlandırma Tablosunu Göster"'i onaylamanız yeterlidir.

 

Kademeli Fiyat Müşteri Görünümü

Fiyatlar, hangi işveren grubuna aitse, o grubun fiyatları gösterilir.