Satıcı Komisyon Oranları

Türkiye'nin En Düşük Komisyon Oranları

Türkiye'nin ve Dünya'nın tek Risk Analiz Yöntemli, "Akıllı Robot" uygulamalı, KKD Pazaryeri Platformu olarak; KKD satıcıları için diğer pazaryeri uygulamalarından farklı olarak en düşük komisyon oranlarını vermeyi taahhüt ediyoruz.

Amacımız hem KKD satıcılarını tek çatı altında toplamak, hem de işverenlere toplu teklif uygulamalarında daha esnek fiyat tekliflerinin verilmesini sağlamak.

Bu doğrultuda oluşturduğumuz komisyon oranlarımız aşağıdadır;

KKD Grubu 1. Yıl % 2. Yıl % 3+. Yıl %
KKD Başlangıç Modülü 12 12 10
KKD Standart Modülü 10 10 9
KKD Uzman Modülü 8 8 7
KKD Pro Modülü 6 6 5
Partnerlik* - - 4
Komisyon Tutarları

*KKD Partnerlik uygulaması; KKD Pro aboneliğinin aralıksız 2 yıl boyunca devam etmesi ve EN AZ 50 yorum şartı ile otomatik olarak verilir. KKD Pro aboneliği devam ettiği sürece (50 yorum şartı dahil) Güvenli KKD Partnerlik uygulaması devam eder.

  • Partnerlik uygulaması parayla satılmaz. Şartları sağlayan KKD satıcısı için otomatik olarak oluşturulur.

** KKD Satıcısı hangi grup içerisinde yılını doldurduysa, bir sonraki yıl o grupta bulunan komisyon oranından tarifelendirilir. (Örneğin Bir satıcı "KKD Standart" modülünü satın aldıysa (Komisyon oranı %10), üçüncü yıl aynı modülün komisyon oranından (Komisyon oranı %9) tarifelendirilir ).

** KKD Satıcısı bir üst modüle geçtiğinde geçmiş yıla bakılmaksızın üst modülün 1. yılına ait komisyon oranından tarifelendirilir.

** KKD Satıcısı alt modüle geçtiğinde, toplam yılı ölçü olarak alınır ve o modüle ait yıla karşılık gelen komisyon oranından tarifelendirilir.

** Modül değişikliklerinde komisyon oranları değişmişse, yeni siparişlerde belirtilen komisyonlar uygulanır. Eski sipariş ödemeleri önceki modül üzerinden tamamlanır.

*** Banka komisyonları dahildir...

*** Ödemeler sipariş veriliş tarihinden itibaren 7. gün satıcı hesabına Merkez Bankası anlaşmalı sanalpos firması tarafından otomatik olarak aktarılır.

Listeye geri dön

İlgili Destekler