Teklif Yönetimi

Teklif Yönetimi Şartları

Güvenli KKD Teklif Yönetimi, özel satıcı grupları için hazırlanmış bir modüldür.

Yetkiler

Tüm Satıcılar

Kategori

Satıcılar

Grubu

Tüm Müşteriler

Güvenli KKD Teklif Yönetimi Uygulaması

Güvenli KKD Teklif Yönetimi, satıcı grupları için hazırlanmış, KKD uzmanlarımız tarafından işverenlerden gelen tekliflerrin yönetildiği bir modüldür.

Teklif yönetimi uygulaması işverenlerce KKD uzmanlarımızdan risk değerlendirme ya da akıllı robot uygulaması ile talep edilen ürün ya da ürünler için uygulama içerisinde kalan KKD satıcılarına gönderilen teklifleri kapsar.

Güvenli KKD teklif yönetim süreci, her ne kadar uygulama içerisinde kalan KKD satıcılarını kapsasa da, KKD uzmanlarımız gerekli gördüğü durumlarda diğer satıcılarda mevcut ürünler için de teklif değerlendirmesi gönderebilir. Bu tamamen talep edilen ürünün performans ve kullanım durumu ile ilgilidir.

teklif 104

Satıcı Teklif Yönetimi

Güvenli KKD uzmanları, işverenlere tavsiye ettiği KKD'ler ile ilgili teklif hazırlayarak KKD satıcılarına sunabilir. Burada işveren teklifini verebilir ya da satıcıdan/satıcılardan işveren için fiyat teklifi hazırlamasını talep edebilir.

teklif 106

Satıcı/Satıcılar yeni fiyat tekllifini hazırlayarak, işverene online teklif formu ile sunabilir ya da aynı teklif üzerinden onay verebilir. Tercih tamamen satıcıya ait olup, Güvenli KKD, işveren ile satıcı arasında olan fiyatlara müdahalede bulunmaz. 

teklif 002

Satıcının onay verdiği yeni teklifi işveren uygun bulursa, bu ürünü SİPARİŞE DÖNÜŞTÜREREK, son teklif fiyatından satın alım yapabilir ya da karşı bir teklifte bulunabilir.