Ekip Belirleme ve Yetkilendirme

Güvenli KKD Pazaryeri Platformu satıcı ekipleri / personel modülü, her satıcının mağazalarını yönetmede çeşitli işlevlere sahip olabilecek ekip üyesi / personel hesapları oluşturmasına olanak tanır.

Ekip Belirleme ve Yetkilendirme Modülü

Yetkiler

Tüm Satıcılar

Kategori

Grubu

Güvenli KKD

Şartlar

Satıcı Ekip Belirleme

Ekip üyeleri, satıcı tarafından yapılandırıldığı şekilde yalnızca belirli panellere ve sayfalara erişebilecekleri satıcı panosuna giriş yapabilir.

Yeni Personel Oluşturma; Bir ekip üyesi oluşturmak için satıcılar Personel -> Ekle’ye gidebilir. Buraya ekip üyesinin adını, e-posta telefonunu ve bir açıklamayı (örn. Yönetici, Şube Personeli vb.) girebilirler.

Ekip Belirleme

Her satıcının satıcı panosunda ekip üyesi hesapları ekleyebilecekleri ve izinleri yapılandırabilecekleri bir “Personel” sayfası vardır.

Her ekip üyesi için, satıcı, takım üyelerinin kullanımına açık olmayan “Ekibim” panelinin kendisi hariç, satıcının erişime sahip olduğu tüm panelleri etkineştirebilir ya da devre dışı bırakabilir.

Satıcı Ekip Yetkilendirme

Yapılandırılabilen özel izinler: ürün oluşturma ve düzenleme, kupon oluşturma ve düzenleme, siparişleri düzenleme ve güncelleme yeteneği.

lazy

Örneğin; Örneğin satıcı, “Siparişler” paneline erişimi olan ancak “Siparişleri düzenleme ve güncelleme” yeteneğine sahip olmayan bir üye oluşturabilir. Böyle bir ekip üyesi siparişleri yerine getirme amacıyla görüntüleyebilir, ancak sipariş durumunu değiştiremez, sipariş notu ekleyemez vb.

Satıcı, hesabın parolasını başlangıçta yapılandırabilir, ancak daha sonra ekip üyesi bunu değiştirebilir. Ekip üyesi, hesap ayrıntılarını ve şifresini değiştirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alır.