Satıcı Paneli

Güvenli KKD Pazaryeri uygulamasında, her satıcının kendi özel kullanıcı bilgileri ile giriş yapabileceği, ürünleri, siparişleri, kazançları, mesajları ve çok daha fazlasını yönetebileceği kendi panosu vardır

Tek tıklamayla kendinize ait özel bir sayfa oluşturabilir, bu panoyu satıcı panosu haline getirebilirsiniz.

YetkiTüm Satıcılar
KategoriSatıcı Yönetimi
GrubuSatıcılar
LinkPanel Linki

Satıcı Paneli Özelleştirmeleri

Kendi logonuzu, satıcı bilgilerinizi, firmanızın özel portföyünü dilediğiniz şekilde özelleştirerek, kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Renk kombinasyonlarınızı, ve diğer özelleştirilebilir alanları ayarlar vasıtasıyla kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Satıcı Profil Sayfası – Profil Resmi ve Banner
  • Satıcı Ürün Yönetimi Panosu
  • Satıcı Sipariş Yönetimi Panosu
  • Satıcı Sipariş Ayrıntıları Sayfası
  • Ajax tablo, ürün yükleme alanı
Satıcı ürün yönetimi ve kupon yönetimi gibi özellikler, standart pazaryeri eklenti tasarımlarına göre önemli avantajlara sahip olan WooCommerce ile entegrasyon yoluyla oluşturulmuştur. Yerleşik pano yükleme aracını kullanarak herhangi bir sınırlama olmadan resim, belge, video, 360 Panorama ya da dosya yükleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz...

Mağazanızın Özelleştirilmesi

Müşteri/İşveren ilişkilerinizin yürütülmesi için mağaza panel ayarlarının tam olarak girilmesi ile mümkün olacaktır. 

Mağaza Banner Ayarlama

Mağaza bannerınız, mağazalar saydasında görüntülenecek en önemli reklam alanınızdır. Bu nedenle bu alana yüksek çözünürlükte ve belirtilen piksel ölçülerinde mağazanızın tanıtım görselini yükleyiniz.

Mağaza Adı

Mağaza adınız kurumsal kimliğinizle eşleşen bir alan olup, SEO entegrasyonu için oldukça önemlidir. Mağaza adınızı bu alandan düzenleyebilirsiniz.

Her Sayfada Ürün Adedi

Her sayfada kaç adet ürün gösterilmesini istiyorsanız seçin. Genellikle 2 ve 3. katlarını seçmeniz tavsiye edilir. (12,18,24 gibi)

Adres Bilgileri

Mağazanızın bulunduğu adres bilgilerini Adres ve Adres 2 alanlarına girin. İlçe, posta kodunuz ve ÜLKE seçiminizi yapınız.

Mağaza Konum

Ürün arama ve sorgulamalarda kullanılmak üzere mağaza konumunuzu girmelisiniz. Bu konum müşteri mağazadan teslim uygulamasında ve diğer entegrasyonlarda kullanılacaktır. 

Banka Adı ve Banka IBAN

Banka bilgilerinizi girebilirsiniz. 

E-posta

Mağaza sayfasında e-posta adresinin gösterilmesini istiyorsanız seçiniz.

Daha fazla ürün

Ürün sayfanızda sayfa sonu görünümüne "Daha Fazla" iconu eklemenizi sağlar.

Harita

Harita konumunuz, mağazanızın bulunduğu konumdur. Genel olarak tüm firmaların Google Mağ üzerinde harita konumu mevcuttur. Bu alana harita konumunuzu belirtmelisiniz.

Harita konumu olmayan firmalarda KKD MAĞAZA sayfasında ürünleri listelenmez

 Mağaza Şartlar ve Koşullar

Güvenli KKD'nin standart şartlar ve koşullar sayfası haricinde mağazanıza ait özel şartlar ve koşullar alanı eklemek istiyorsanız bu alanı ONAYLAYIN ve bilgilerinizi girin.

Mağaza Programı

Mağazanızın açılış ve kapanış saatlerini buraya girebilirsiniz.  Mağaza Açık bildirimi, Kapaza Kapalı Bildirim butonlarını özelleştirebilirsiniz.

Önemli Açıklama: Mağaza açılış/kapanış saatleri ürünlerinizin satışını etkilemez. Sadece mağaza DESTEK/CANLI DESTEK uygulamalarını kapatır. 

Tatil Modu 

Mağaza satışlarını askıya almak, mağazanızı geçici süre kapatmak istiyorsanız TATİLMODU'nu etkinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda TATİL MODU'nu zamanlayarak, dilediğiniz zaman otomatik kapatarak ve belirlediğiniz zamanda otomatik  açma uygulamasını devreye alabilirsiniz.

İndirim

Mağazanızda tüm ürünler için indirim ayarlamak istiyorsanız bu alanı kullanabilirsiniz. 

Satıcı Biyografisi

Mağazanızla ilgili genel bilgilendirme alanıdır ve oldukça önemlidir. Bu alan hem işveren/müşteri ilişkilerini geliştirmek, hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak, hem de SEO performansınızı yükseltmek için kullanılır. 

Desteği Etkinleştir

Mağaza DESTEK uygulamasını hem mağazanızda, hem de ürün sayfalarınızda etkinleştirmek istiyorsanız iki alan için de ayrı ayrı etkinleştirebilirsiniz.

Canlı Sohbeti Etkinleştir

Mağaza ve ürünlerinizde ONLİNE SOHBET uygulamasını etkinleştirmek için kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır. Bu alandan uygulamaya kayıt olarak ID bilgilerinizi girebilir, CANLI destek uygulamasını kurabilirsiniz.

Minimum/Maksimum MİKTARI etkinleştir

Müşterilerin her bir ürün için minimum/maksimum ürün satın almasını sağlayabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz miktarlar kadar müşteri sipariş verebilir. Bu alan aynı zamanda her ürün için de ÜRÜN DÜZENLEME alanında mevcut olup, ürünler alanından da düzenleme yapabilirsiniz.

Ayrıca hangi ürünlere uygulayacağınızı seçebileceğiniz bir alan da mevcuttur.