Satıcı Mağaza ve Ürün Sayfası

Her Güvenli KKD pazaryeri satıcısının ürünleri ve satıcı bilgileri ile kendi özel mağaza sayfası vardır. 

Belirli bir mağazaya tıkladıktan sonra mağazanın adı, profil resmi, başlık resmi, ürünler ve satıcı ayrıntıları sekmesini içeren özel bir sayfa mevcuttur.

Yetkiler

Tüm Satıcılar

Kategori

Grubu

Güvenli KKD

Her Güvenli KKD pazaryeri satıcısının ürünleri ve satıcı bilgileri ile kendi özel mağaza sayfası vardır. Ayrıca sitede tüm mağazaların yer aldığı genel bir “Mağaza Listesi” sayfası bulunur. Mağaza listesi sayfası GuvenliKKD -> Ayarlar -> Satıcılar -> Satıcı Mağazaları Sayfasından ayarlar yapılabilir

Satıcı Mağaza Sayfası

Belirli bir mağazaya tıkladıktan sonra mağazanın adı, profil resmi, başlık resmi, ürünler ve satıcı ayrıntıları sekmesini içeren özel bir sayfa mevcuttur. Her satıcının sınırsız sekmeli içerik ve özellik ayrıntıları mevcuttur.

Detaylı Anlatım için TIKLAYINIZ

Mağaza Paneli

Mağaza iletişim bilgileri, özel “Satıcı Ayrıntıları” sekmesinde gösterilir. Her satıcı, bunu (ve herkese açık olmasını isteyip istemediklerini) kendi satıcı panosunda -> ayarlar -> detaylar alanından yapılandırabilir.

Her satıcı , özel satıcı panosu aracılığıyla kendi ürünlerini ekleyebilir ve yönetebilir. Her ürün, satıcı bilgilerini, ürünün altındaki özel bir “Satıcı Ayrıntıları” sekmesinde gösterilir.